Stříbrný náhrdelník - heart RD2007
Objevte náhrdelník, který dodá šmrnc každému outfitu! Stříbrné srdíčko s hrubým řetízkem kombinuje klasickou eleganci s moderním vzhledem. Kouzlo tohoto řetízku podtrhuje stříbrný lesk s povrchovou úpravou rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náhrdelník |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Žádné |
| Hmotnost: | ± 4,45 gr. |
| Rozměry: | Délka: 42 cm |
| Rozměr oka řetízku: | 3 x 3 mm (š x v) |
| Přívěsek: 8 x 8 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náhrdelník |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní |
| Osazení: | Žádné |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | 42 cm |
| Zapínání: | Pérovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




