Náš příběh

Příběh rodinného zlatnictví Pregold začal před více než šedesáti lety. Tehdy naše rodina řemeslně zpracovávala stříbro a vyráběla z něj šperky tisíce let starou filigránovou metodou, která si vyžaduje velkou preciznost a trpělivost. Výrobky se dříve prodávaly do obchodů se šperky či různě na trzích. Doba se změnila, a tak dnes máme kromě e-shopu také 3 kamenné prodejny.

První pobočku jsme otevřeli v roce 1998 ve Frýdku-Místku, následovaly prodejny v Pobeskydí v Třinci a Novém Jičíně. Našim zákazníkům vyrábíme v naší vlastní rodinné dílně zlaté snubní a zásnubní prsteny. Nabízíme kvalitní hodinky značek Casio, Festina, Lennox a další, ale také služby jako opravy a zakázkovou výrobu. Kvalita je pro nás na prvním místě a všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně s maximální přesností. Našim zákazníkům navíc nabízíme celoživotní záruku na čištění a u snubních prstenů i leštění zdarma. 

Kromě e-shopu můžete šperky nakoupit také ve všech našich prodejnách Pregold, po telefonické nebo e-mailové dohodě jsme schopni vybrané klenoty z e-shopu doručit tam, kde to máte nejblíže. V kamenných obchodech vám náš ochotný personál velmi rád poradí s výběrem zásnubního prstenu pro vaši milovanou, snubních prstenů, nebo šperků a hodinek k výročí i narozeninám.