Stříbrné náušnice NJ1001
Kvalitní stříbro s vysokou ryzostí 925/1000 potaženo povrchovou vrstvou rhodia. Rhodium chrání stříbro před černáním a zvyšuje lesk. Šperk působí luxusně díky vsazeným kubickým zirkonům 5A kvality.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2 gr. |
| Rozměry: | 6 x 15 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 6 x 10 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




