Stříbrné náušnice - severka NB5007
Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního stříbra o ryzosti 925/1000 s rhodiovaným povrchem a zapínáním na šroubek. Zářivost šperku vás učaruje. Tenká linie zirkonů po obvodu dominantního zirkonu o velikosti 7 mm zaručuje hvězdný třpyt. Kámen je pevně usazen v krapnách, a tím pádem nehrozí jeho ztráta. Rhodiovaný povrch je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické. Udělejte konkurenci hvězdám!
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Šroubovací |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,90 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Šroubky |
| Zapínání: | Šroubek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




