Stříbrné náušnice - kulaté zirkony nad sebou NM2033
Puzetové náušnice z nejkvalitnějšího stříbra 925 vás zaujmou svým zajímavým provedením. Krásné kubické zirkony různých velikostí jsou vsazeny pod sebe. Působí velice decentně, avšak jsou krásným doplňkem ženského outfitu. Jsou vhodné na jakoukoli příležitost i na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,70 gr. |
| Rozměry: | 3 x 17 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




