Stříbrný náramek - kolečko se zirkony MM2023
Náramek z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 s ozdobou kolečka se zirkony 5A kvality. Tento šperk je velice decentní, avšak krásnou ozdobou každé ženy. Je vhodný na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,30 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 17 + 3 cm, Ozdoba: 0,7 x 0,7 cm ( š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 17 + 3 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




