Stříbrné náušnice - zirkonový donut NM4027
Hravé stříbrné náušnice donutky s francouzským zapínáním. Skvělý produkt pro ty z vás, kteří milují atypické šperky. Zdobené zirkonové kolečko je volně se pohybující. Náušnice jsou vhodné pro každodenní nošení. Mají rhodiovaný povrch, ten je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Francouzské |
| Materiál: | Stříbrné 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost:: | ± 3,30 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 16 mm |
| Ozdobná část: | Průměr: 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Kroužky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




