Stříbrný náramek -antiq MB2019
Přívěšek Antiq je vhodným dárkem pro milovníky historie a elegance. V středové části náramku se nachází kruh s tématickou řezbou a zirkonovou linií po obvodu. Ozdobte svou karamelovou pleť zářivým šperkem a vzpomínkou v srdci na letní dovolenou.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,20 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 18,5 + 5 cm |
| Ozdobná část: | Kruh: 16 mm (průměr) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 18,5 + 5cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




