Stříbrný náramek - kruh se zirkony MM2139
Luxusní dvojitý náramek z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 s ozdobou kruhu o průměru 1,5 cm, který je posetý po celém obvodu zirkony té nejvyšší kvality. Vhodné jako dárek a nejen na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,70 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 17 + 4 cm, Ozdoba: Průměr: 17 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 17 + 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




