Stříbrné náušnice - srdce NM1073
Krásné spojení symbolu srdce a křivky srdečního tepu. Náušnice jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000 a krášlí je kubické zirkony, které propůjčují oslnivý třpyt. Srdce je symbolem odvahy, statečnosti, ale především lásky, takže se skvěle doplňuje s křivkou srdečního tepu. Dárek z lásky, který jistě potěší každou ženu i dívku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,75 gr. |
| Rozměry: | 11 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




