Stříbrný náramek - srdce s linií života MM2039
Náramek z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 s ozdobou srdce a linií života uprostřed. Obvod srdce je ozdoben krásně lesklými zirkony vysoké kvality 5A. Velice decentní ozdoba ženského zápěstí. Vhodné na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,30 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 17 + 4 cm, Ozdoba: 10 x 10 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Srdeční tep |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 17 + 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




