Stříbrný náramek - ledové oko MB2015
Krásné, zářivé, glamour. Středovou část náramku zdobí obří kubický zirkon o velikosti 7 x 9 mm obehnán linií třpytivých zirkonů. Nádherně zvýrazní ženskou ruku a díky možnosti prodloužení se krásně přizpůsobí. Šperk je povrchové ošetření rhodiem. Díky rhodiu je šperk odolnější proti otěru, poškrábání a proti působení chemických látek. Rhodiovaný povrch je antialergický.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,50 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 18 + 3,5 cm |
| Ozdobná část: | Oko: 10 x 12 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Ovál |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 18 + 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




