Stříbrné náušnice - ovál se zirkony NB1001
Chcete-li zazářit, jsou tyto náušnice správná volba! Oválky jsou bohatě zdobeny kubickými zirkony vysoké 5A kvality. Centrální zirkon o velikosti 10 x 7 mm svým třpytem přitáhne obdivné pohledy. Základ náušnice je uchycen stříbrným žábrováním. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 4,10 gr. |
| Rozměry: | 10 x 20 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 10 x 12 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Ovál |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




