Stříbrný náramek - empire MB2021
Glamour náramek zdobený ve středové části třpytivými čirými zirkony 5A kvality spolu s dominantním zirkonem o průměru 6 mm. Díky nastavitelné délce se přizpůsobí každému zápěstí, posuvný systém s kuličkou je pohodlný na navlékání a úpravu velikosti. Šperk je povrchové ošetření rhodiem. Díky rhodiu je šperk odolnější proti otěru, poškrábání a proti působení chemických látek. Rhodiovaný povrch je antialergický.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 4,60 gr. |
| Rozměry: | Délka: 25 cm |
| Ozdobná část náramku : | 3 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




