Stříbrný náhrdelník - top class RT2023
Výjimečný stříbrný náhrdelník v luxusním originálním designu osetý zirkony té nejvyšší kvality v podobě polooblouku s kroužky po celé délce. Lze dokoupit do sady také náušnice i prsten ve stejném designu. Vhodné, když chcete být originální ať už každý den nebo i při sváteční příležitosti.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náhrdelník |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,90 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 37 + 5 cm, 25 x 12 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náhrdelník |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 37 + 5 cm |
| Zapínání: | Pérovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




