Stříbrný náhrdelník - slunečnice RB2015
Rozkveťte jako samotná slunečnice! Střed slunečnice je poset zirkony a při doteku sluníčka vás doslova rozzáří. Dokonalé řemeslné propracování a kvalita materiálu tvoří dokonalou souhru a kombinaci. Pro celistvý komplet je možno sloučit s náramkem MB2001 Sunflowers.
Šperk je povrchové ošetření rhodiem. Díky rhodiu je šperk odolnější proti otěru, poškrábání a proti působení chemických látek. Rhodiovaný povrch je antialergický.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náhrdelník |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,10 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 45,5 + 5 cm |
| Ozdobná část: | Průměr: 12 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náhrdelník |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Květinový, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 45,5 + 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




