Stříbrné náušnice -zirkonové U NP6001
Jemné dámské náušnice vyrobené z velmi kvalitního stříbra, rhodiovaný povrch - snižuje výskyt alergických reakcí a zachovává lesk šperku, dekorované třpytivými čirými zirkony. Nadčasový módní doplněk.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Francouzské zapínání |
| Typ zapínání: | Francouzské |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,5 gr. |
| Rozměry: | 2 x 12 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Francouzské |
| Zapínání: | Francouzské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




