Stříbrný achátový prsten - zlacený ACHP1002
Stříbrný prsten se zeleným achátovým přírodním kamenem připomínajícím mech vás nadchne. Každý prsten je originál díky přírodnímu zelenému achátu, v kterých vždy nalezneme odlišnosti, které tento kámen dělají zajímavým a exkluzivním. Prsten je zlacený a kolem hlavního kamene jsou vsazené polodrahokamy zirkony.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | PŘÍRODNÍ ACHÁT |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Zlacení |
| Osazení: | Mechový Achát, Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,65 gr. |
| Rozměry: | Kámen: 10 x 6 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ACHÁT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný prsten |
| Barva: | bílá, zelená, zlatá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Velikost: | 51-52, 54-55, 56-57 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




