Stříbrný achátový prsten ACHP1005
Prsten ze stříbra z kolekce ACHÁT s přírodním kamenem, je originál každým coulem. Krása rhodiovaného prstene s polodrahokamy zirkony kolem hlavního přírodního kamene zeleného achátu vám vyrazí dech. Vyroben z kvalitního stříbra 925/1000. Velikost kamene je 14 x 12 mm. Lze složit do soupravy s přívěskem a náušnicemi viz. foto.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | PŘÍRODNÍ ACHÁT |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Mechový Achát, Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,85 gr. |
| Rozměry: | 14 x 12 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ACHÁT |
|---|---|
| Typ šperku: | Stříbrný prsten |
| Barva: | bílá, zelená, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Velikost: | 51-52, 54-55, 56-57 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




