Stříbrné achátové náušnice ACHN1001
Stříbrné visací náušnice se zeleným achátem ve tvaru kapky jsou vyrobené z kvalitního rhodiovaného stříbra 925/1000. Rozměr přívěsku je 14 x 12 mm, průměr kroužku je 14 mm. Kolem achátu jsou po obvodu vsazené zirkony, které jsou navíc vsazené i do kroužku náušnic. Každý kus přírodního zeleného achátu je originál sám o sobě, tudíž i každý šperk je jiný. Tyto nádherné náušnice lze kombinovat s prstenem a náhrdelníkem a mít tak celou soupravu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | PŘÍRODNÍ ACHÁT |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Mechový Achát, Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 5,10 gr. |
| Rozměry: |
Přívěs: 14 x 12 mm, Průměr kroužku: 14 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ACHÁT |
|---|---|
| Barva: | bílá, zelená, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Typ prstenu: | S kamínky |
| Zapínání: | Klasické |
| Barva: | bílá, zelená, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv: | Achát, Elegance |
| Osazení: | Mechový achát, Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Klasické |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




