Stříbrný achátový přívěsek - pozlacený ACHTV1006
Výjimečný stříbrný přívěsek s povrchovým zlacením vás uhrane svým exkluzivním řemeslným provedením a kombinací nádherného zeleného přírodního kamene achátu a kubických zirkonů. Kámen je protkán zelenou pavučinou a jelikož se jedná o přírodní kámen, struktura i barva kamene nejsou nikdy stejné. Dopřejte si šperky které dokonale vystihují váš luxusní styl. S tímto kouskem zaručeně nebudete opomíjená!
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | PŘÍRODNÍ ACHÁT |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Zlacení |
| Osazení: | Mechový Achát, Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,3 gr. |
| Rozměry: | 10 x 20 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ACHÁT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, zelená, zlatá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Mechový achát |
| Povrchová úprava: | Zlacení - žluté |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




