Stříbrné achátové náušnice - pozlacené ACHTN1002
Achátové náušnice s povrchovým zlacením si vás získají svým čistým a jednoduchým provedením. Nádherný zelený přírodní kamen je protkán zelenou pavučinou kdy struktura i barva nejsou nikdy stejné. Šperk se stává mnohem atraktivním díky trojici kubických zirkonů v horní části náušnice. Mechový achát je tradičně silně spjat s přírodou, udává se, že má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | PŘÍRODNÍ ACHÁT |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Zlacení |
| Osazení: | Mechový Achát, Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,4 gr. |
| Rozměry: | 6 x 20 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ACHÁT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, zelená, zlatá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Mechový achát |
| Povrchová úprava: | Zlacení - žluté |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




