Stříbrný náhrdelník - 5 hearts RT2039
Stříbrný náhrdelník zdobený několika nádherně se třpytícími zirkony čiré barvy ve tvaru srdce ozvláštní a rozzáří každou ženu! Srdce značí sílu, život, lásku i náklonnost. Dělají radost ženám v nejrůznějším věku a vhání slzy do očí. Působí jemným, ale přesto nepřehlédnutelným dojmem. Výhodou tohoto náhrdelníku je nastavitelná velikost. Šperk je vyroben z kvalitního stříbra ryzosti 925/100 a jeho povrch je rhodiován. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náhrdelník |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,10 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 40 + 5 cm, Přívěsek: 14 x 3 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náhrdelník |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 40 + 5 cm |
| Zapínání: | Pérovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




