Stříbrné náušnice - černý čtyřlístek NM4075
Atraktivní a přitom stále jemný design oceníte během každodenního nošení i při výjimečných příležitostech. Šperky jsou vyrobeny z pravého stříbra a osázeny kubickými zirkony 5A kvality. Černý onyx dodává náušnicím šmrnc a noblesu. Tak co myslíte, k jakému outfitu se Vám hodí tento šperk?
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Onyx |
| Hmotnost: | ± 2,15 gr. |
| Rozměry: | 8 x 25 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Štěstí, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Onyx |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




