Stříbrný náramek - čtyřlístek MP2011
Stříbrný náramek s čtyřlístky je novodobý amulet pro štěstí. Tato designová jednohubka potěší nejen vaši maličkost, ale i obdarovaného. Tato symbolika pomáhá brát život s lehkostí a podporuje vnitřní hravost. Šperk je chráněn rhodiováním, zvyšuje lesk a zabrání jeho černání.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,50 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 15,5 + 2 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Štěstí, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 15,5 + 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




