Stříbrný náramek - čtyřlístek s ozdobou MP2017
Tento model jistě osloví každého fanouška stylingových doplňků! Kombinace černých čtyřlístků, zirkonů 5A kvality a stříbra, vám zaručují originalitu. S tímto kouskem budete zcela jistě nepřehlédnutelná! Jste-li milovník moderního propracování čtyřlístků, nahlédněte do naší nabídky.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,10 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 15,5 + 3,5 cm |
| Ozdobná část: | Ozdobný ovál: 5 x 10 mm |
| Čtyřlístek: 6 x 6 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní, Štěstí, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná:15,5 + 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




