Stříbrné náušnice - barevné kamínky v kruhu NM4079
Tyto netradiční náušnice zaujmou nejeden pohled. Krásně zvýrazní váš obličej a na uchu nádherně vyniknou. Nabízí širokou paletu barev od růžové, modré, žluté, fialové, zelené, temně modré, oranžové a v neposlední řadě číré. Bohaté zdobení zirkoniem vás oslní. Získáte tak šperk, který je moderní a nevšední.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,50 gr. |
| Rozměry: | 12 x 29 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | vícebarevná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | 29 mm |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




