Stříbrný náramek - duha MP2005
Ozdobte se různorodou koloritou duhy. Stříbrný dvojitý náramek osázen barevnými zirkony po celém svém obvodu zachytí každý paprsek světla. Vše se zdá být jasnější a barvitější. Šperk je chráněn rhodiováním, zvyšuje lesk a zabrání jeho černání.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,70 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 16 + 3 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | zelená, modrá, růžová, žlutá, fialová, vícebarevná, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 16 + 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




