Stříbrný náramek - colour love MP2007
Krásný doplněk, který ve vaší sbírce nesmí chybět! Udělejte si radost šperkem, který oživí váš outfit! Barvitá srdíčka vás nabijí energií do nového dne. Duhové osázení zirkony 5A kvality, povrchové ošetření rhodiem. Díky rhodiu je šperk odolnější proti otěru, poškrábání a proti působení chemických látek. Rhodiovaný povrch je antialergický.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,00 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 18 + 3 cm |
| Ozdobná část: | Srdce: 10 x 10 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | zelená, modrá, růžová, žlutá, fialová, vícebarevná, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 18 + 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




