Stříbrné náušnice - zdobené úzké oválky NM4019
Náušnice z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925/1000 s puzetovým zapínáním. Úzký ovál který je z části ozdobený malými bílými zirkony, drží jeden velký, krásný, kulatý zirkon 5A kvality. Náušnice působí velice elegantně a jsou vhodné na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Puzetové |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,50 gr. |
| Rozměry: | 6 x 30 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Ovál |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




