Stříbrný náramek - Sicher MM2115
Slušivý náramek zdobený ovály a ve středové části dekorován třpytivými čirými zirkony 5A kvality. Díky nastavitelné délce se přizpůsobí každému zápěstí. Šperk je povrchové ošetření rhodiem. Díky rhodiu je šperk odolnější proti otěru, poškrábání a proti působení chemických látek. Rhodiovaný povrch je antialergický.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 6,10 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 17,5 + 3 cm |
| Ozdobná část: | Ovál: 5 x 15 mm (š x v) |
| Středový ovál: 8 x 25 (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní |
| Osazení: | Žádné |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




