- Stříbrná souprava - zirkon SB1009
Nádherná souprava vyrobená z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 s povrchovou vrstvou rhodia - šperky nečernají a zachovávají si vysoký lesk, bohatě osázená čirými zirkony, které dodávají celku oslnivý třpyt. Ozdobte se dokonalými šperky, stanete se hvězdou společnosti.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 4,10 gr. |
| Rozměry: | 10 x 13 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 10 x 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrná souprava |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




