Stříbrná souprava - circle SM1007
Dopřejte si šperky které dokonale vystihují váš luxusní styl. Tato speciální módní sada kombinuje klasický glamour s moderní elegancí. Zářivý lesk ledového zirkonu oslní nejen vás, ale i vaše široké okolí.
Pečlivé řemeslné zpracování a povrchová úprava rhodiem je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | STŘÍBRNÁ SOUPRAVA |
| Zapínání náušnic: | Puzetové |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,70 gr. |
| Rozměry: | |
| Náušnice: | 11 mm (průměr) |
| Přívěsek: | 11 mm (průměr) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOLEKCE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrná souprava |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky, Visací |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




