Stříbrné náušnice - mandle NM4089
Dámské visací náušnice ze stříbra o ryzosti 925/1000 ve tvaru mandle, kdy jedna polovina je hladká a druhá polovina osázená bílými zirkony. Horní část k uchu tvoří obdelník osázený zirkony. Šperk je chráněn rhodiováním, který chrání špek před černáním, žloutnutím a ztrátou lesku. Tato úprava neobsahuje nikl a je vhodná i pro alergiky.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,3 gr. |
| Rozměry: | Celková délka: 38 mm, mandle: 10 x 22 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky, Visací |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




