Stříbrné náušnice - perla pod zirkony NM4039
Náušničky zdobí volně visící perla se zirkonovou čepičkou. Základ je vyroben z velmi kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a povrch je rhodiován. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí, zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Klasické |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Perla |
| Hmotnost: | ± 2,35 gr. |
| Rozměry: | 7 x 25 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřehlédněte |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Perla |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Perla |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




