Stříbrný přívěsek - perla VB1015
Perly jsou oblíbenými stálicemi mezi šperky, které se neomrzí. Tímto elegantním přívěškem jednoduše doladíte každý kousek ze svého šatníku. Obvod oválu včetně ouška na řetízek je osázen kubickými zirkony 5A kvality a perla o průměru 9 mm je napevno podložena stříbrnou placičkou s rytinou ve tvaru květu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Perla |
| Hmotnost: | ± 2,45 gr. |
| Rozměry: | 13 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Perla |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Perla |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




