Stříbrné náušnice - zelena kapka NM4031
Tak šťavnaté, barvité a zajímavé! Tento kousek stříbrných náušnic ryzosti 925/1000 si vás získá svým kvalitním provedením a povrchovou úpravou. Kapka v barvě myslivecké zeleně a strukturou připomínající malinu je volně visící a pohupující se na kroužku o průměru 12 mm osázeném zirkony do jedné poloviny.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Klasické |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,65 gr. |
| Rozměry: | 9 x 27 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 9 x 14 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | zelená, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




