Stříbrné náušnice - černá se zirkony NM4013
Náušnice z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925/1000 jsou v krásném kruhovém tvaru, kdy jedna půlka je posázena lesklými, bílými zirkony a druhou půlku zdobí černý zirkon, který šperku dodá elegantní glanc.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Klasické |
| Materiál : | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Onyx |
| Hmotnost: | ± 2,25 gr. |
| Rozměry: | 10 x 10 mm (v x š) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Onyx |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




