Stříbrný náramek - pozlacený - srdce a kolečko MM2028
Náramek z kvalitního stříbra 925 a pozlacení s ozdobou stříbrného kolečka a srdce se zirkony. Šperk se srdíčkem potěší každou ženu jako dárek na jakoukoli příležitost. Vhodný na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Zlacení |
| Osazení: | Zirkon, CZ |
| Hmotnost: | ± 1,40 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 17 + 4 cm, Ozdoba: 1,1 x 0,9 cm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | stříbrná, zlatá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Zlacení - žluté |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 17 + 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




