Stříbrný náramek - HOLUBICE MB2037
Moderní náramek je vyroben z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000, zdoben holubicí posetou zirkony nejvyšší kvality 5A a stříbrnými kuličkami. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,50 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 22 + 4 cm, Ozdoba: 15 x 9 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Zvířecí, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 22 + 4 cm |
| Zapínání: | Pérovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




