Stříbrný náramek - TRIPLE SILVER MB2029
Krásný doplněk, který ve vaší sbírce nesmí chybět! Udělejte si radost šperkem, který vzbudí zájem díky svému elegantnímu provedení, zdobení v podobě stříbrných kuliček a trojtému řetízku. Šperk je povrchově rhodiován, stává se odolnější proti otěru, poškrábání a proti působení chemických látek. Rhodiovaný povrch je antialergický.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Žádné |
| Hmotnost: | ± 3,40 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 22 + 5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 22 + 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




