Stříbrný přívěsek - Oko VY1239
Přívěsek s velkým bílým zirkonem zafasovaným v hladké obrubě je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000 s galvanickou úpravou rhodiováním. Kubický zirkon o průměru 7 mm doprovází linie drobných zirkonů na šlupně přívěsku.
Rhodium patří mezi drahé kovy, chrání stříbro před černáním, zvyšuje lesk, odolnost šperku a je vhodný pro alergiky.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,80 gr. |
| Rozměry: | 9 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance, Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




