Stříbrný přívěsek - srdce VM1039
Toto decentní a díky vsazeným zirkonům krásně se třpytivé srdíčko je vhodný doplňkem na každodenní nošení. Je vyrobeno z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925/1000 a potaženo vrstvou rhodia. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí a zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 0,75 gr. |
| Rozměry: | 8 x 9 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




