Stříbrný přívěsek - čtyřlístek VM1037
Pro každého z náš je štěstí v životě důležité. Třeba jej tento čtyřlístek přinese, ať už v podání dárku pro blízkou osobu, či udělání si radosti pro vás samotné. Je vyroben z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a ve svém středě jej zdobí krásně se lesknoucí zirkon.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,05 gr. |
| Rozměry: | 13 x 10 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Štěstí |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




