Stříbrný přívěsek - kříž VM1021
Křížek – symbol spirituality, odhodlání a zároveň vnitřní síly. Jednoduchý tvar, který nese tolik významů. Je jedno, jestli to bude váš talisman nebo jen elegantní doplněk. Křížek je osázen čirými zirkony 5A kvality.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 0,65 gr. |
| Rozměry: | 10 x 20 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 10 x 17 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Symbolika |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




