Stříbrný přívěsek - "ruka Fátimy" VM1005
Stříbrný medailon s vyobrazením dlaně pravé ruky, bývá v mnoha společnostech během historie považováno za znamení ochrany. Hamsa nebo-li ruka Fátimy má tedy ochraňovat před negativní energií, navíc do vašeho života přinese štěstí, požehnání a dodá vám sebevědomí. Tyto všechny vlastnosti z nich dělají dárky k nezaplacení, které vždy potěší. Sílu přívěsku umocňuje lesk čirých kubických zirkonů.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,05 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 18 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Kruh, Symbolika |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




