Stříbrný přívěsek - vážka VM1001
Vážky jsou inspirací pro všechny, kdo hledají světlo, pozitivní změnu a chtějí proniknout k hlubším pravdám svého života. Tíhne-li někdo z vašich milovaných k symbolice či tajemnu, s tímto stříbrným přívěskem v podobě dárku zajisté nešlápnete vedle. Je nejen výrazný pro svou velikost, ale i pro bohaté zdobení kubickými zirkony od nejmenších pro největší a pohyblivost trupu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 5,20 gr. |
| Rozměry: | 40 x 48 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 40 x 40 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Zvířecí |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




