Stříbrná souprava - bílá SB1025
Souprava je vyrobena z kvalitního stříbra o ryzosti 925/1000 s rhodiovaným povrchem a klasickým zapínáním. Komplet je osázen lesknoucí záplavou zirkonů 5A kvality s pevným usazením a centrálním kubickým zirkonem o velikosti 7 mm. Rhodiovaný povrch je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | STŘÍBRNÁ SOUPRAVA |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 8,80 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrná souprava |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Velikost: | 54, 56 |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Typ prstenu: | Klasický, S kamínky |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




