Stříbrná souprava - růžová SB1005
Dopřejte si šperky které dokonale vystihují váš luxusní styl. Tato speciální módní sada kombinuje klasický glamour s moderní elegancí. Koupě této sady je sázkou na jistotu pro fanynky inspektora Jacques Clouseau z filmu Růžový panter nebo Barbie. Zářivý lesk PINK zirkonu a šňůry čirých zirkonů po obvodu kapky oslní nejen vás, ale i vaše široké okolí. Staňte se hvězdou filmového plátna každý den nebo na výjimečných událostech. Tato sada zaručeně nebude opomíjená!
Pečlivé řemeslné zpracování a povrchová úprava rhodiem je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | STŘÍBRNÁ SOUPRAVA |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 9,00 gr. |
| Rozměry: | |
| Náušnice: | 10 x 16 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 10 x 13 mm (š x v) |
| Přívěsek: | 10 x 13 mm (š x v) |
| Prsten ozdobná část: | 10 x 13 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrná souprava |
| Barva: | bílá, růžová, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Velikost: | 51-52, 54-55, 56-57, 58-59 |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Typ prstenu: | S kamínky |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




