Stříbrný náhrdelník - mandala RD2013
Stříbrný náhrdelník MANDALA nese symbol harmonie a rovnováhy. Krásná mandala s průměrem 2 cm zaujme svou precizností, jemností a leskem.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náhrdelník |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Žádné |
| Hmotnost: | ± 3,45 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 37 + 5 cm |
| Přívěsek: | Průměr: 2 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ITALIA - módní stříbrné šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náhrdelník |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Žádné |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 37 + 5 cm |
| Zapínání: | Pérovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




